سیستم فروشگاه اینترنتی

امروزه با فراگیر شدن اینترنت و پذیرش خدمات وب، استفاده از سیستم فروشگاه آنلاین محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. در حال حاضر صاحبان شرکت های مختلف کالاها و خدمات خود را از طریق اینترنت و به صورت سیستم فروشگاه آنلاین ارائه می دهند.

چرا سیستم فروشگاه اینترنتی با رایادانا

شاید از خود بپرسید چرا سیستم فروشگاهی رایادانا؟ اما جواب این است که برای رسیدن به بهترین کیفیت و رسیدن به آرامش و راحتی می توانید روی کمک رایادانا حساب باز کنید. برای فروشگاه اینترنتی می دانیم که امروزه بیشتر خرید های ما به صورت اینترنتی است زیرا اکثر ما در بیرون از خانه کار می کنیم و اصلا وقت خرید چیزی را نداریم در نتیجه تصمیم میگیریم که از راه های اینترنتی خرید های خود را انجام دهیم بنابراین می دانیم خرید اینترنتی نیاز ماست یا اصلا خیلی از ما از طریق اینترنت بار ها خرید کرده ایم. بنابراین برای فروشگاه ها نیاز است که سیستمی داشته باشند تا از طریق آن بتوان محصولات را به فروش رسانید درنتیجه رایادانا با بهترین پلتفرم فروشگاهی و سیستم اینترنتی توانسته بهترین ها را در این زمینه خلق کند میتوانید با رایادانا همراه باشید تا بهترین راحتی ها را داشته باشید.

Ser05
triangle2
circle2
0
پروژه های انجام شده
0 +
سال های همراهی
0
مشتریان ویژه
0
مشاوره
پلن های قیمت گذاری

پلن های شگفت انگیز قیمت گذاری

پلن پایه
Ser06

تومان39000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

پلن
محبوب

پلن پیشرفته
Ser07

تومان59000/ ماهانه

 • طراحی اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری
 • امنیت اطلاعات
پلن حرفه ای
Ser08

تومان79000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

 پتانسیل فضای مجازی برای معرفی و فروش محصولات از طریق فناوری و طراحی فروشگاه آنلاین نیاز به مهاجرت مشاغل فیزیکی به مشاغل آنلاین نیز دارد. با طبقه بندی نیازها ، متوجه خواهیم شد که فروشگاه آنلاین تنها مکانی است که می توانید خرید کنید. محصولات مانند لباس یا لوازم خانگی نیست. امروزه امکان خرید هر نوع کالا یا دریافت خدمات از طریق اینترنت دور از دسترس نیست. در میان این همه شلوغی و شلوغی، وجود اینترنت کمک بزرگی کرده است. گزارش شده است که ما نه تنها لباس و لوازم خانگی را از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری می کنیم ، بلکه میوه ، مواد غذایی از سوپرمارکت و نان نیز به این لیست اضافه می شود. لیست خدمات کمتر از لیست قبلی نیست. برخی افراد ترجیح می دهند همزمان با فروشگاه فیزیکی و ارتباط مستقیم با مشتریان، سیستم فروشگاه آنلاین در اینترنت نیز داشته باشند. اولین دلیلی که ممکن است شما را نسبت به سیستم فروشگاه آنلاین متقاعد کند، استفاده روزافزون افراد جامعه از اینترنت است. امروزه ، قبل از خرید محصول مورد علاقه خود، ابتدا به Google و سایر موتورهای جستجو بروید. اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو کرده و به دست آورید. بنابراین اگر سیستم فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید و محصولات خود را کاملاً روانه بازار کنید، موفقیت تجاری شما تضمین می شود. علاوه بر این، استفاده از فروشگاه آنلاین در شروع کار باعث کاهش هزینه های شما می شود از جمله هزینه محل شرکت و انبار محصولات. برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی غیر قابل تطبیق متناسب با محصولات خود، بهتر است با کارشناسان این زمینه تماس بگیرید و از تجربیات آنها در فروش آنلاین ، عوامل جذابیت فروشگاه آنلاین و ترفندهایی برای افزایش بازدید فروشگاه آنلاین استفاده کنید. شرکت های شناخته شده و با تجربه در طراحی سیستم های فروش آنلاین می توانند راهنمای مهم شما باشند. مهمترین ویژگی سیستم فروشگاه آنلاین سهولت استفاده و ارائه خدمات و سهولت خرید و فروش محصولات است. این ویژگی مهم از نظر کاربران و ارائه دهندگان خدمات به عنوان یک ویژگی مثبت ارزیابی می شود. آنها طبق معمول و استاندارد طراحی شده اند. در صورت استفاده همزمان از سیستم فروشگاه آنلاین و فروشگاه فیزیکی می توانید از قابلیت ثبت فاکتور به صورت مجزا بهره مند شوید. تعریف مراکز فروش( شعب فروشگاه) در صورت لزوم، امکان چاپ اتوماتیک فاکتور ها در تعداد نسخه های مورد نیاز، ثبت نوع و نحوه پرداخت در انتهای فاکتور،سرعت بالا در ثبت پرداخت ها و فاکتور، جمع بندی و بستن صندوق فروشگاه در پایان هر روز به صورت مجزا و اعمال تاثیر آن بر روی انبار و حسابداری به صورت اتوماتیک، امکان اعمال تخفیف و عوارض و مالیات با درصد های از پیش تعیین شده به صورت دقیق و اتوماتیک و بدون اعمال نظر شخصی و امکان مشاهده موجودی کالا در کل سیستم فروشگاه آنلاین و فروشگاه فیزیکی.

 

استفاده از سیستم فروشگاه آنلاین به صورت جداگانه یا همراه با سیستم تجاری و فروشگاه های حضوری ، مزایای بسیاری از جمله ساده سازی روند خرید ، از تحویل کالا تا پیشنهاد به مشتری را به همراه دارد. بسیاری از ویژگی ها و مزایا را در نظر بگیرید ، برخی از آنها در زیر شرح داده شده است.

1_آگاهی بیشتر از برند در بین مشتریان.

2_بدون واسطه مشتری بیشتری بگیرید

3_با کاهش هزینه هایی مانند اجاره یا خرید دفتر ، انبار و انبار ، به عنوان یک تامین کننده محصول به طور موثر هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهید

4_امکان ارائه خدمات به طیف گسترده ای از مشتریان در مناطق مختلف شهر و کشور.

5_این تجارت در هر زمان از روز و هر روز از سال از جمله تعطیلات رسمی و روزهای خاص فعال است.

6_امکان بازدید از کالاها و خدمات و ثبت سفارش به عنوان کاربر مهمان.

7_امکان استفاده از سیستم فروشگاهی آنلاین بر روی گوشی های هوشمند

8_ادغام سیستم ذخیره سازی با شاخه ها و کنترل جریان فروش از طریق سیستم فروشگاه آنلاین.

آنچه از هیچ کس پنهان نمانده است ، تأثیر مهم سیستم فروش آنلاین در افزایش درآمد و جذب مشتری بیشتر است. در واقع ، سیستم فروشگاه آنلاین به عنوان ویترین فروشگاه های سنتی عمل می کند. بنابراین، شما باید به طراحی آن توجه کافی داشته باشید، مراجعه به شرکت های تخصصی باتجربه در این امر شما را با هزینه های جانبی زیر با هزینه اولیه مناسب راحت می کند. از این رو، شما باید به طراحی توجه کافی داشته باشید. در شرکت های تخصصی با تجربه مربوطه قرار می گیرید، با هزینه های خرید مناسب از هزینه های اضافی زیر خلاص خواهید شد. هزینه ای که اگر سیستم فروشگاه آنلاین حرفه ای نباشد، به دلیل خطاهای فنی موجود در سیستم و عدم انعطاف پذیری و عدم بروزرسانی سیستم، بیش از هزینه ارسال آن به یک گروه حرفه ای را متحمل خواهید شد. Inten Group با استفاده از مجرب ترین کارشناسان فروشگاه اینترنتی و سالها تجربه در این زمینه، راهی عالی برای طراحی سیستم فروشگاه آنلاین است.

 

سیستم فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه آنلاین وب سایتی است که بازدیدکنندگان را قادر می سازد محصولات و خدمات مورد نیاز خود را پیدا، سفارش داده و هزینه آن را پرداخت کنند. درک مشکل خود و اثبات اینکه می توانید آن را حل کنید باور پذیر می شود. هدف ما از نوشتن این راهنما کمک به شما برای درک فروشگاه آنلاین و راه اندازی سریع یک فروشگاه آنلاین است تا بتوانید محصولات واقعی یا مجازی خود را بصورت آنلاین بفروشید و بالقوه اولین درآمد خود را بصورت آنلاین داشته باشید. مراحل مختلف راه اندازی فروشگاه آنلاین مزایای این نوع فروشگاه ها را نشان می دهد. با رشد مداوم فروشگاه ها و وب سایت های آنلاین ، تجارت الکترونیکی راهی بسیار مهم و ضروری برای ارتقا take سطح کسب و کار شما شده است. تجارت الکترونیک راه های زیادی را برای خرده فروشان فراهم می کند تا بدون نیاز به تجارت به مشتری و مشاغل برسند. از نظر جسمی فراهم شده است. اکنون می توانید یک دفتر یا فروشگاه داشته باشید که تمام فعالیت های تجاری و فروش شما از طریق آن انجام شود. با این حال، اگر می خواهید راهی برای رشد سریع فروش خود پیدا کنید، هزینه های عملیاتی و حاشیه سود خود را کاهش دهید. برای افزایش، داشتن وب سایت فروشگاه آنلاین راهی موثر برای شماست. اینترنت یک بستر قدرتمند است که میلیون ها نفر هر روز بدنبال محصولات و خدمات می گردند. خرید آنلاین سال به سال در حال رشد است و این یک روش عالی برای خرید محصولی است که می توانید از طریق 24/7 ساعت خریداری کنید. فروشگاه های آنلاین همچنین به شما امکان می دهند از طیف گسترده ای از روش های بازاریابی و فروش استفاده کنید تا دلایل بیشتری را در اختیار مردم قرار دهید و آنها را ترغیب به مراجعه به وب سایت و خرید آنلاین خود کنید. هزینه واقعی راه اندازی وب سایت فروشگاه آنلاین کمتر از فروشگاه آفلاین است. کل سیستم فروش شرکت شما بصورت خودکار و بصورت آنلاین انجام خواهد شد. شما هیچگونه هزینه اجاره، بیمه، امنیت، دکوراسیون یا گرمایش ندارید. با این روش پس انداز می شود وب سایت فروشگاه آنلاین شما را توسعه داد. فروشگاه های آنلاین ممکن است هزینه های خاص خود را داشته باشند ، به عنوان مثال میزبانی وب ، هزینه دامنه ، طراحی گرافیک و طراحی وب سایت ، اما شما می توانید تجارت خود را تا آنجا که سرورها اجازه می دهند گسترش دهید. به عنوان مثال، شما هیچ محدودیتی در قرار دادن محصولات ویژه تابستانی و زمستانی به طور جداگانه در گوشه ای از فروشگاه ندارید. در عوض، می توانید صفحات جداگانه یا متعددی را برای هر یک از آنها در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید. مشتری برای رفتن به فروشگاه شما نیازی به نقشه، آسانسور یا پیاده رو ندارد. می توانید از صفحه کلید و ماوس در اینترنت استفاده کنید. با یک کلیک به فروشگاه آنلاین خود دسترسی پیدا کنید. فروشگاه آنلاین محدودیت های جغرافیایی را که معمولاً برای هر فروشگاه سنتی وجود دارد، برطرف می کند. شما می توانید در هر جای دنیا باشید و همچنان بر فروشگاه آنلاین خود نظارت داشته باشید. مهمترین چیز برای نظارت بر فروشگاه آنلاین از هرجای دیگر همه آنچه شما نیاز دارید دسترسی به اینترنت، ایمیل و تلفن است.

یک فروشگاه آنلاین می تواند به شما کمک کند که کدام محصول با موفقیت فروش می کند تا موجودی آن محصولات را افزایش دهد. این به شما کمک می کند تا از نظر فروش، مشتری و سود، تجارت خود را رشد دهید. از این طریق می توانید تنوع محصولات خود را در صنایع مختلف گسترش دهید. فروشگاه های فیزیکی معمولاً شب ها یا تعطیلات خاص تعطیل هستند. فروشگاه آنلاین چنین محدودیتی ندارد. مشتریان بالقوه می توانند در خانه بنشینند و در مقابل تلویزیون به خرید و خرید آنلاین بپردازند. صاحبان فروشگاه های آنلاین حتی نگران پرداخت اضافه کاری یا برق نیستند. تمام شب صورتحساب ها را می بینید و می بینید که درب مغازه شما همیشه به روی مشتریان باز است. از این رو، مشتریان بالقوه شما با فروشگاه های آنلاین محدود نمی شوند زیرا آنها می توانند وب سایت شما را در هر زمان از روز مشاهده کنند. این بدان معناست که شما به عنوان یک شرکت، فروش و سود خود را به حداکثر می رسانید. می تواند آن را انجام دهد این کار را از طریق برنامه های مختلف فروش مانند پیشنهادات ویژه و برنامه های بازاریابی آنلاین انجام دهید. شما می توانید بخشی از بودجه کسب و کار خود را صرف خرید مشتریان جدید کنید، مانند تبلیغات در مقالات محلی یا رادیو و تلویزیون. یکی از مزایای فروشگاه آنلاین این است که می توانید مشتری های بیشتری پیدا کنید. مشکلات مربوط به ترافیک، پارکینگ و مسیر را که باعث حواس پرتی برخی از مشتریان می شود از بین ببرید در حالی که مطمئناً می توانید مشتریان محلی داشته باشید. فروشگاه آنلاین شما وب سایت شماست اما مجازی است می توانید موجودی خود را در فروشگاه آنلاین ردیابی کنید. برنامه های نرم افزاری می توانند به شما بگویند که کدام محصولات در حال کاهش است یا تقاضای یک محصول خاص دانستن تقاضا برای یک کالا می تواند به شما در افزایش یا کاهش عرضه آن کمک کند. خریداران و فروشندگان محصولات بی عیب و نقص دیدار با آنها در دنیای فیزیکی دشوار است. مشتری می تواند با استفاده از موتور جستجو محصول را بصورت آنلاین پیدا کند. نمونه آن می تواند خرید قطعات قدیمی باشد. در صورت کمبود قطعات، به جای استفاده از تجهیزات قدیمی، اکنون می توانیم قطعات را به راحتی در اینترنت پیدا کنیم. بازاریاب ها تخفیف های خوبی برای جذب مشتری به فروشگاه آنلاین ارائه می دهند. با حذف هزینه های نگهداری و هزینه مالکیت و اجاره فروشگاه، خرده فروشان می توانند محصولات را با تخفیف های جذاب به صورت آنلاین بفروشند. سایت های عمده خرید آنلاین همچنین مقایسه فروشگاه آنلاین را ارائه می دهند. بسیاری از فروشگاه های آنلاین محصولات خود را با قیمت های واقعا پایین تری به فروش می رسانند، فروشگاه های محلی هزینه های جاری مانند اجاره، کارکنان، آب، گرمایش و غیره را دارند که منجر به افزایش قیمت محصولات می شود. حدود 27٪ از مصرف کنندگان در سراسر جهان به صورت آنلاین خرید می کنند. این بدان معنی است که حدود 2 میلیارد نفر در سراسر جهان به طور منظم از 24 میلیون فروشگاه آنلاین بازدید می کنند. به همین دلیل، مهم است که بدانیم مصرف کنندگان چه انتظاری دارند. دانستن ویژگی های یک فروشگاه آنلاین اولین قدم به سمت یک فروشگاه اینترنتی موفق است.

سفارش سیستم فروشگاه اینترنتی

سیستم فروشگاه آنلاین، همراه با سیستم فروش متنی و وجود یک وب سایت، یک سازمان را قادر می سازد تا صفحه ای برای نمایش و فروش محصولات خود در دنیای مجازی به نمایش بگذارد. آن را از سایت آنلاین خود بارگیری کرده و به مجموعه خود اضافه کنید. برخی از افراد تازه وارد دنیای شرکت ها تصور دقیقی از این ندارند که باید در کدام حوزه شرکت کنند. به عنوان مثال، آنها فکر می کنند بهتر است یک فروشگاه لباس باز کنید. مراقب همه ایده های شروع کار باشید. فروشگاه آنلاین خوب نیست. حوزه کاری وی بسیاری از موضوعات زیر را شامل می شود:

1_ روش فروش

2_  میزان تبلیغات مورد نیاز

3_ میزان تلاش شما برای ارائه خدمات پشتیبانی محصولات.

به همین دلیل، شما باید منطقه ای را انتخاب کنید که از هر لحاظ مناسب شما باشد و متناسب با استعدادها، زمان، بودجه و امکانات شما باشد. برای انتخاب درست قسمت زیر را ببینید. اگر محصولات ارزان تری بفروشیم، احتمالاً افراد بیشتری محصولات ما را می خرند. اما نکته این است که ، در این شرایط ، مقدار متوسط ​​هر سفارش کمتر است. ارزش متوسط ​​هر سفارش متوسط ​​سود حاصل از هر فروش است. از طرف دیگر ، وقتی کالاهای گران تری می فروشید ، افراد کمتری آن ها را خریداری می کنند، اما ارزش متوسط ​​هر سفارش بالاتر است. این دو نکته مهم تأثیر بسزایی در قیمت محصولات فروشگاه آنلاین دارد و همچنین در بسیاری از تلاش های آینده شما برای ساخت و کسب درآمد از فروشگاه آنلاین تأثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال، اگر شما کالاهای خود را با قیمت پایین و درآمد از بازارهای متوسط ​​تا میانه جامعه می فروشید، مشتری شما هستند، آنها باید تلاش زیادی را برای تهیه بسیاری از محصولات و خدمات انجام دهند که مدت زمان زیادی به طول خواهد انجامید.دلیل آن ساده است. مشتریان کم درآمد تا متوسط ​​درمورد هزینه های خود بسیار محتاط هستند و تمام جوانب محصولات خود را به دقت بررسی می کنند. در این شرایط، بهترین محصول یا خدمات را دریافت خواهید کرد. هزینه را ارائه دهید. از طرف دیگر، شما باید به بسیاری از سوالات و درخواست های مشتری پاسخ دهید و زمان زیادی را صرف خدمات پشتیبانی محصول کنید. در مقایسه با این شرایط، اگر زمینه کاری را انتخاب کنید که از بین درآمد بالاتر، به مشتری متمرکز باشد، دیگر این مشکلات و مشکلات را نخواهید داشت. مطمئناً، در هر شرایطی باید آماده پاسخگویی به مشتریان خاص باشید که ممکن است سوال یا درخواست داشته باشند، اما هنگامی که محصولات خود را به جامعه پردرآمد می فروشید، این نوع مشتریان بسیار نادر هستند.