چه سرویس هایی ارائه میکنیم

سیستم کلاس آنلاین نمونه بومی مشابه ادوبی کانکت

نرم افزار کنفرانس وب Adobe Connect قدرتمندترین پلتفرم در جهان است و برای جلسات آنلاین وب، وبینارها و آموزش الکترونیکی (کلاسهای مجازی) استفاده می شود

triangle2
circle2
0
پروژه های انجام شده
0 +
سال های همراهی
0
مشتریان ویژه
0
مشاوره
icons8-lock
امنیت اطلاعات
icons8-idea
طراحی
icons8-contacts
نیروهای متخصص
icons8-toolbox
مدیریت
شرکت ما

چرا سیستم کلاس آنلاین نمونه بومی مشابه ادوبی کانکت با رایا دانا

برای برگزاری کلاس آنلاین چند موضوع حائز اهمیت است:

tick
صدا
tick
تصویر
پلن های قیمت گذاری

پلن های شگفت انگیز قیمت گذاری

پلن پایه
Ser06

تومان39000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

پلن
محبوب

پلن پیشرفته
Ser07

تومان59000/ ماهانه

 • طراحی اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری
 • امنیت اطلاعات
پلن حرفه ای
Ser08

تومان79000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

نرم افزار کنفرانس وب Adobe Connect قدرتمندترین پلتفرم در جهان است و برای جلسات آنلاین وب، وبینارها و آموزش الکترونیکی (کلاسهای مجازی) استفاده می شود. در واقع ، ماموریت آنها پایان دادن به بحران ارتباط سریع ، آسان و کم است. این هزینه دارد و یک راه حل مناسب برای هر دانشگاه، مدرسه و سازمانی است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی همه دوره ها و جلسات اینترنتی را ضبط کنید و به کاربران امکان بارگیری یا مشاهده آنلاین را در هر زمان و هر مکان بدهید. با گزینه اجاره روزانه و ماهانه یا خرید مجوز کامل 2019  آخرین نسخه 10 برای نصب بر روی یک سرور اختصاصی با پشتیبانی، به روزرسانی و بهبود. مطمئناً ، اگر شما یک برنامه ریز آنلاین رویداد هستید، کیفیت این رویداد بیش از هر چیز دیگری برای شما مهم است.

برای اجرای رویدادهای آنلاین با کیفیت بالاتر، یکی از مهمترین مراحل انتخاب زیرساختهای اجرایی مناسب است. امروزه از زیرساخت های مختلفی برای یادگیری آنلاین استفاده می شود، دوره ها ، جلسات آموزشی ، مشاوره ها و کارگاه ها را می توان در قالب دوره های آنلاین انجام داد. این روش تدریس در مدارس، دانشگاه ها، موسسات و مدارس بسیار رایج شده است. هزینه های برگزارکنندگان و شرکت کنندگان نیز شامل می شود. تعداد علاقه مندان از روز به روز در حال افزایش است. این واقعیت که آموزش آنلاین محدود به موقعیت جغرافیایی خاصی نیست، کسی را از هر کجای دنیا که حتی ممکن است در دسترسی به منابع آموزشی مشکل داشته باشند آسان کرده است. کمبود فضای آموزشی یکی دیگر از عواملی است که میل به شرکت در دوره های آنلاین را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، بسیاری از سمینارها ، کنفرانس ها و سمینارها مانند شنوندگان در سراسر جهان به صورت آنلاین برگزار می شود. بسیاری از افرادی که می خواهند وبینارهای آموزشی برگزار کنند ، در وهله اول به دنبال زیرساخت های مناسب برای ارائه مطالب هستند.

این زیرساخت ها نه تنها باید در اختیار خود سازمان دهنده، بلکه در دسترس همه مشتریان بالقوه قرار داشته باشد و استفاده از آن نیز آسان باشد. برخی از این زیرساخت ها رایگان هستند و می توانند به عنوان یک سرویس وب مورد استفاده قرار گیرند، در حالی که برخی دیگر نیاز به نصب نرم افزار یا افزونه های ویژه دارند. همانطور که در بالا ذکر شد، Adobe Connect و سیستم عامل های خارجی هستند که می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در داخل کشور ما با محدودیت. همراه است به عنوان مثال، Adobe Connect نیاز به نصب برنامه دارد. دوره های مجازی ، جلسات آنلاین ، کنفرانس وب و انواع وبینارها امروزه بسیار محبوب هستند. برای اجرای آنها به سیستم عامل هایی نیاز دارید که سه مورد از آنها Adobe Connect ، Big Blue Button و Skyroom هستند. موسسه روشنگار همچنین خدمات خود را به مدارس ، ادارات و سازمانهای مختلف ارائه می دهد Adobe Connect استانداردهایی را برای نرم افزار کلاس مجازی ارائه می دهد که به سرعت در آموزش عالی گسترش یافته است. نسخه تحت وب امروز نیز به Flash احتیاج دارد ، اما برای جلوگیری از نیازهای Flash ، نسخه بارگیری مشتری وجود دارد. این ویژگی ها عبارتند از: سیستم مدیریت محتوا ، بررسی سریع ، اشتراک صفحه تعاملی و انواع فایل ها ، اشتراک صدا و فیلم.Break room Otto ماژول ها و طرح های مختلف برای یک کلاس و… به اشتراک گذاری صدا و تصویر از همه افراد در اتاق (مشاهده گر یا تماشاگر) امکان پذیر است. تعداد افرادی که می توانند تصاویر را مشاهده کنند محدودیتی ندارد ، اما هرچه تعداد بیشتری داشته باشید ، برای مشاهده تصویر بدون ایجاد مزاحمت در تصویر ، به پهنای باند بیشتری نیاز دارید.تا این بخش با نرم افزار ادوبی کانکت آشنا شدید اما مشابه این نرم افزار هم قطعا وجود دارد.  نرم افزار بیگ بلو باتن، اسکای روم.

نرم افزار Skyroom نمی تواند جلسات را ضبط کرده و برای همه افراد غایب پخش کند و در صورت نیاز کاربران از نرم افزار اضافی باید استفاده شود. این برنامه می تواند رویداد را ضبط کند، اما برای استفاده مجدد از آن باید به صورت آنلاین مشاهده و استفاده شود Big Blue Button برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها در Big Blue Button می توانید از انواع فایل های PDF یا PowerPoint استفاده کنید و در صورت نصب نسخه های به روز شده این برنامه، می توانید فیلم را در قالب mp4 نیز به اشتراک بگذارید. البته ، این ویژگی به سادگی سایر نرم افزارهای Big Blue Button نیست و شما باید از قبل فیلم را در یک آدرس اینترنتی بارگذاری کرده و سپس پیوند فایل های ویدئویی را به صفحه وب کنفرانس بارگذاری کنید تا از آن استفاده کنید. دکمه آبی فقط اجازه استفاده از فیلم هایی را که در YouTub  بارگذاری شده اند می کند Skyroom نرم افزار Skyroom ایرانی همچنین طیف گسترده ای از فایلهای PDF ، PowerPoint و ویدیو را بازی می کند. این برنامه همچنین توانایی پخش مستقیم فیلم از وب سایت آپارات را دارد.

 

سیستم کلاس آنلاین نمونه بومی مشابه ادوبی کانکت چیست؟

 

1_ نرم افزار Zoom

زوم توسط سیسکو و وب اکس در سال 2011 معرفی شد. زوم برای کنفرانس ویدیویی و جلسات آنلاین استفاده می شود. استفاده از پلت فرم بزرگنمایی آسان است و اجازه می دهد گروه ها گروه بندی شوند. راه حل بزرگنمایی در ویندوز، مک، اندروید، iOS و اتاق های بزرگنمایی BlackBerry ، H. Room 323 / SIP قابل استفاده است و بهترین اشتراک گذاری ویدیو ، صدا و صفحه را ارائه می دهد.

2_ نرم افزار Cisco Webex Meetings

جلسات یکی از مهمترین قسمتهای هر مشاغل است. جلسات Cisco Webex کنفرانس ویدیویی را مدرن و آسان می کند. این ابزار کلاس مجازی منجر به لیست گارتنر می شود و نشان می دهد که بسیاری از افراد از این راه حل برای جلسات استفاده می کنند. دستگاههای مختلف شما می توانید این نرم افزار را برای کلاس مجازی پیاده سازی کنید و سازگاری آن با ابزارهای ویدیویی و دستگاههایی که قبلاً استفاده کرده اید ویژگی مهمی است. با یک کلیک ، دانشجویان می توانند بصورت آنلاین در این دوره شرکت کنند و بدون نیاز به بارگیری افزونه ها، به فیلم ها، صدا و ویژگی های به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنند Cisco Webex Meetings با تجارت شما رشد می کند و شما می توانید به سرعت و به راحتی و در صورت لزوم کاربران و خدمات را تغییر داده یا اضافه کنید. برگزاری جلسه با هزاران نفر از نقاط قوت این نرم افزار کلاس مجازی است. Webex دارای 22 مرکز داده در سراسر جهان است که خدمات با کیفیت، رسانه در زمان واقعی ، قابلیت اطمینان و امنیت را برای جلسات آنلاین شما فراهم می کند. این امنیت در سطح شرکت است. ما این ویژگی ها را در سایر نرم افزارهای کلاس آنلاین و مجازی نمی بینیم.

3_ نرم افزار Adobe Connect

Adobe Connect امن ترین، انعطاف پذیرترین و قابل توسعه ترین محصول کنفرانس ویدیویی در بازار است. این قدرتمند و پایدار است و محدودیت ها یا مقیاس پذیری دیده شده در سایر ابزارهای کلاس مجازی را ندارد. با Adobe Connect تکالیف خود را ایمن انجام دهید. به راحتی برنامه آموزش مجازی Adobe Connect را با نیازهای خود تطبیق دهید و کلاس مجازی خود را ایجاد کنید. این برنامه برخلاف سایر ابزارهای کلاس مجازی میزان حضور و غیاب را اندازه گیری می کند. در هر کجا ، هر زمان با Adobe Connect می توانید کلاس مجازی خود را در هر دستگاهی ایجاد کنید Adobe Connect همچنین ویژگی های زیر را ارائه می دهد: امکان ادغام با سیستم های LMS امکان ادغام با سیستم های احراز هویت گسترده قابل توسعه از طریق منبع باز امکان چت با سایر شرکت کنندگان در کلاس مجازی را در این نرم افزار میبینید.

4_ نرم افزار Schoology Learning

Schoology Learning بخشی از راه حل جامع PowerSchool Unified Classroom است و بیش از یک دهه است که در نرم افزار کلاس های آنلاین و محیط های آموزشی ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد. آنها به راحتی با هم آموزش می دهند و یاد می گیرند.

5_ نرم افزار Blackboard Collaborate

با کمک Blackboard Collaborate می توانید با یک کلیک کلاس مجازی را شروع کنید. موسسات آموزشی که به تعامل معلم و دانش آموز یا انعطاف پذیری و شخصی سازی نیاز دارند، از جمله مواردی هستند که در سیستم آموزش آنلاین به آنها نیاز دارند و می توانند از این نرم افزار برای آموزش استفاده کنند. این نرم افزار همچنین سیستم LMS را ارائه می دهد. همکاری تخته سیاه فراتر از کنفرانس ویدیویی سنتی است و حتی فارغ التحصیلان فراموش می کنند که در کلاس فیزیکی نیستند. این نرم افزار آموزش آنلاین با نرم افزاری که معمولاً توسط دانش آموزان و معلمان مانند Dropbox ، OneDrive ، Google ، همکاری تخته سیاه گزینه عالی برای سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی و موسسات آموزشی است. این برنامه کلاس آنلاین ، تمام نیازهای آموزش آنلاین و کنفرانس وب شما را برآورده می کند و یکی از بهترین نرم افزارها برای یادگیری مجازی و آموزش از راه دور است. به معلمان تجزیه و تحلیل و کارهای پیگیری ارائه می شود.

6_ نرم افزار Panopto

پانوپتو از سال 2007 به دانشگاه ها و شرکت ها کمک می کند تا بهره وری خود را از طریق فیلم افزایش دهند. دانشگاه ها ، شرکت ها و شرکت هایی مانند جنرال الکتریک، کوالکام ، نیویورک لایف ، دوک ، استنفورد و آکسفورد مشتریان پانوپتو هستند. Panopto برای ضبط ویدئوها و سخنرانی ها، پخش جریانی رویدادهای زنده و به اشتراک گذاری ایمن و قابل جستجو این فیلم ها استفاده می شود. Panopto به مدت سه سال یک رهبر در مدیریت فیلم های سازمانی در گارتنر بوده است.

7_ نرم افزار WizIQ

WizIQ یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبتنی بر ابر در زمینه نرم افزار کلاس های مجازی است و بیش از چهارصد هزار فارغ التحصیل از آن استفاده کرده اند تا از خدمات مختلف یادگیری مانند یادگیری زنده با کلاس مجازی HTML5 مبتنی بر WebRTC Is استفاده کنند.

WizIQبرای شرکت ها ، معلمان ، دانشجویان ، دانشجویان و شرکت ها مناسب است. مقرون به صرفه است و استفاده از آن آسان است. از انواع پرونده ها پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد هر محتوایی را در فضای ابری و از هر مکان بارگذاری ، سازماندهی و ذخیره کنید. برای دسترسی به این پرونده ها ، دیگر نیازی به حمل فیزیکی محتوا با خود نیست. این عملکرد با کتابخانه یکپارچه آن امکان پذیر است API ها و افزونه هایی در WizIQ وجود دارد که با وب سایت شما ادغام می شوند و در LMS در کلاس خود هستند. برای ورود به سیستم نیز به نام کاربری و رمزعبور نیاز دارید.

ویژگی های دیگر آن عبارتند از:

 • امکان ضبط کلاس آنلاین
 • مبتنی بر وب
 • وایت بورد تعاملی
 • اشتراک گذاری صفحه نمایش
 • امکان نظرسنجی
 • کیفیت بالا در صوت و تصویر

در نرم افزار ویزآیکیو قابلیت حضور غیاب وجود ندارد، تب های زیاد باعث شلوغی می‌شود. باید آن را نصب کنید و در ایران تحریم است.

8 _ نرم افزار LearnCube

یکی از بزرگترین مشکلات معلمان و مدارس آنلاین این است که از ابزاری که آنها برای کنفرانس ویدیویی استفاده می کنند بیشتر برای جلسات کاری استفاده می شود تا آموزش آنلاین. دلیلش این است که آنها دید بهتری نسبت به کلاس دارند. اما در ابتدا می تواند کمی گیج کننده باشد.

ویژگی های LearnCube عبارتند از:

 • ویدئوی زنده با قابلیت اطمینان و کیفیت صدای عالی
 • وایت بورد آنلاین تعاملی
 • دسترسی سریع به درس های ذخیره شده مانند PDF و فیلم و اسناد و …
 • دسترسی سریع از طریق لینک و بدون نیاز به دانلود (مبتنی بر وب)
 • ویژگی های مخصوص معلم ها مانند مالتی تب، پوینتر، هایلایت، ویدئو سینک، جداول و …

نرم افزار لرن کیوب صفحه اشتراکی ندارد و در ایران تحریم است.

9_ نرم افزار VEDAMO

VEDAMO که پلتفرم کلاس مجازی و راه دور است راهکار جامعی برای ایجاد و مدیریت سرویس های آموزشی آنلاین است که ویژگی های زیر را دارد:

 • کلاس مجازی با قابلیت تعامل با دانش آموزان و دانشجویان به صورت رو در رو و واقعی
 • وایت بورد که برای اشتراک گذاری مباحث و منابع با مخاطبین حین جلسه آنلاین استفاده می‌شود.
 • گروه بندی اعضای کلاس
 • اشتراک صفحه نمایش
 • اشتراک رسانه
 • ابزار تخته سفید

این پلتفرم کلاس آنلاین ویژگی سیستم ضبط خودکار را ندارد و وجود ابزارهای زیاد فضای کلاس را شلوغ کرده است. همچنین در ایران تحریم است.

10_ نرم افزار Newrow Smart

Newrow Smart یک پلت فرم کلاس مجازی است که به شما امکان می دهد دوره ها را فقط از طریق مرورگر بصورت آنلاین بگذرانید و کاملاً تحت وب است و نیازی به نصب ندارد. بنابراین نیازی به بارگیری یا نصب نیست، حتی پیچیدگی های مدیریتی ساده است و تجربه کاربری خوبی را ایجاد می کند.

 • اشتراک صفحه نمایش
 • گروه بندی اعضای کلاس
 • برگزاری آزمون آنلاین
 • وایت بورد که برای اشتراک گذاری مباحث و منابع با مخاطبین حین جلسه آنلاین استفاده می‌شود
 • اشتراک گذاری فیلم و ویدئو
 • سیستم مدیریت فایل و ضبط ابری به صورت کلود و …

این نرم افزار در ایران تحریم است.

 

سفارش سیستم کلاس آنلاین نمونه بومی مشابه ادوبی کانکت

برای داشتن بهترین کیفیت ها و عرضه ی آن باید بدانید که می توانید برای سفارش سیستم کلاس آنلاین از رایادانا کمک بگیرید و بهترین ویزگی های آن را برای خود داشته باشید. رایا دانا میتواند سیستمی را برای شما تاسیس کند که تمامی امکانات بسیار مهم و کاربردی را در دل خود داشته باشند. بنابراین برای سفارش می توانید از رایادانا کمک بگیرید تا بتوانید سیستم آموزش مناسبی را به صورت آنلاین و از راه دور تجربه کنید. ما ویژگی های ادوبی کانکت رو گفتیم و دیدیم که با ویژگی های خوب خود چقدر تسهیل در کار ایجاد میکند در نتیجه رایادانا توانسته است برای تسهیل در کار ها از نیروی قهار و زبده ی خود برای تاسیس چنین پلتفروم هایی به کار ببرد.

چرا سیستم کلاس آنلاین نمونه بومی مشابه ادوبی کانکت با رایا دانا

رایادانا سابقه ی درخشان خود را در زمینه ی ساخت سیستم کلاس آنلاین به ما ثابت کرده است و توانسته بهترین ویژگی های یک کلاس آنلاین را برای ما به وجود بیاورد. سیستم کلاس آنلاین قطعا دارای ویژگی های خاصی است که تنها از یک شرکت خاص و معتبر ساخت آن بر می آید. برای برگزاری کلاس آنلاین چند موضوع حائز اهمیت است: 1_ صدا 2_ تصویر این ها مهم ترین ویژگی ها برای برگزاری کلاس آنلاین خوب است و پلتفرم کلاس آنلاین شما باید به گونه ایی باشد تا بتواند خیلی از مسائل دیگر را هم دربربگیرد تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. برنامه کاربردی کلاس آنلاین توسط رایادانا با خرید یا اجاره سرورهای ساده ، می توانید از هر نرم افزاری برای میزبانی دوره های مجازی ، وبینارها و جلسات آنلاین استفاده کنید. دوره ها ، جلسات آموزشی، مشاوره ها و کارگاه ها را می توان در قالب دوره های آنلاین انجام داد. این روش تدریس در مدارس ، دانشگاه ها، موسسات و مدارس بسیار رایج شده است. هزینه های برگزارکنندگان و شرکت کنندگان نیز پس انداز می شود، تعداد افراد علاقه مند روز به روز افزایش می یابد.