چه سرویس هایی ارائه میکنیم

سیستم مدیریت هتل و اجاره و رزرو

استفاده از سیستم های مدیریت درآمد در شرکت ها و صنایع مختلف در حال افزایش است. زیرا سودآوری و عملکرد عالی این سیستم ها نقش مهمی در بهبود وضعیت تجارت داشته است

triangle2
circle2
0
پروژه های انجام شده
0 +
سال های همراهی
0
مشتریان ویژه
0
مشاوره
icons8-lock
امنیت اطلاعات
icons8-idea
طراحی کاربرپسند
icons8-contacts
امکانات کامل
icons8-toolbox
مدیریت اهداف
شرکت ما

راه حل های عالی با سیستم مدیریت هتل

tick
توصیف اتاق های هتل
tick
عکس ها و تصاویر
tick
بهترین رزروهای هتل
پلن های قیمت گذاری

پلن های شگفت انگیز قیمت گذاری

پلن پایه
Ser06

تومان39000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

پلن
محبوب

پلن پیشرفته
Ser07

تومان59000/ ماهانه

 • طراحی اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری
 • امنیت اطلاعات
پلن حرفه ای
Ser08

تومان79000/ ماهانه

 • اپلیکیشن موبایل
 • توسعه اپ اندروید
 • توسعه اپ موبایل
 • توسعه نرم افزاری

. هدف رایا دانا قطعا تبادل اطلاعات هتل های ایرانی است.توریسم بین المللی وب سایت هتلی را با امکان سیستم مدیریت درآمد هتل طراحی کرده است. این اولین بار است که از موتور رزرو هتل می شنوید. موتور رزرو هتل چیزی شبیه موتور جستجو است که بسیار به آن برخورد کرده اید. امروزه بسیاری از هتل ها برای سهولت در رزرو اتاق خود از این سیستم استفاده می کنند. اما سوال این سیستم چگونه کار می کند؟ سیستم رزرواسیون هتل در واقع یک برنامه نرم افزاری است که هتل ها یا سایت های رزرو آنلاین هتل برای مهمانان امکان رزرو آنلاین امن را استفاده می کنند. این سیستم نه تنها با وب سایت های رزرو همزمان با شبکه های اجتماعی همگام سازی می شود.

 1. اطلاعات تجاری وارد سیستم می شود

در نخستین قدم استفاده از موتور رزرواسیون، هتل ها باید تمام اطلاعات مرتبط با خود را وارد کنند. این داده ها شامل چه مواردی می شود؟
• نرخ اتاق های هتل
• موجودی اتاق های هتل
• توصیف اتاق های هتل
• امکانات و خدمات اتاق های هتل
• عکس ها و تصاویر
• بهترین رزروهای هتل
• سایر موارد
موتور رزرواسیون سپس تمام اطلاعاتی را نشان خواهد داد 

پس از استفاده از سیستم رزرواسیون ، میهمانان هم اکنون می توانند هتل را بصورت آنلاین رزرو کنند ، میهمانان علاقه مند به سایت مراجعه کرده و بسته به در دسترس بودن اتاق ، اتاق مشخصی را در تاریخ مورد نظر رزرو می کنند. برخی از موتورهای رزرو ابزاری به نام مدیریت کانال دارند. دسترسی به اتاق به طور خودکار در تمام این کانال ها مدیریت و به روز می شود. این بدان معناست که وقتی میهمانان اتاق خود را بصورت آنلاین رزرو می کنند ، بلافاصله تعادل اتاق به روز می شود. با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت میهمانان و هتل ها ، خطر رزرو بیش از حد نیز کاهش می یابد. به محض اینکه مشتری رزرو خود را انجام داد و موجودی اتاق در کانال به روز شد ، ایمیل تأیید نهایی به طور خودکار برای مهمانان ارسال می شود. این ایمیل شامل کلیه اطلاعات لازم برای رزرو هتل مورد نظر می باشد. در این موارد معمولاً کارت اعتباری مورد نیاز است ، بنابراین هدف از ارسال این ایمیل اطمینان به مهمانان برای موفقیت در رزرو آنها است. برخی از موتورهای رزرو نیز در روزهای منتهی به تاریخ اقامت برای مسافران ایمیل ارسال می کنند. این ایمیل ها لحن شخصی تری دارند و نشان می دهد هتل از میهمانان خود پذیرایی می کند. . پس از اقامت مسافران در هتل ، بسیاری از سیستم های رزرو کار را نمی دانند. بنابراین ، آنها ایمیل های خودکار ارسال می کنند که در آن مسافران نظرات خود را در وب سایت وارد می کنند. یا رسانه های اجتماعی را تبلیغ کنید. البته ممکن است این گزینه در همه سیستم های رزرو وجود نداشته باشد. اما بیشتر هتل ها ، صرف نظر از تجربه مثبت یا منفی در هتل ، مسافران را ترجیح می دهند آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند. برخی از هتلها در صورت درخواست. ثبت نام همچنین کد تخفیف را برای مشتریان ارسال می کند تا آنها را ترغیب به اقامت مجدد در هتل یا رزرو از طریق وب سایت خود کند.

سیستم هتل داری

نرم افزار مدیریت هتل (PMS) نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در مدیریت فرآیندهای روزمره هتل دارد و به شما امکان می دهد فرآیندهای مختلف هتل را به راحتی و تنها با چند کلیک مدیریت کنید. بنابراین ، برای رقابت در این صنعت ، کلیه هتل ها باید از نظر فنی مجهز و دارای نرم افزار مدیریت هتل (PMS) باشند. Hotel Management Software نرم افزاری است که به شما امکان می دهد چندین عملیات مرتبط را با یک سیستم واحد مدیریت کنید. با استفاده از نرم افزار PMS می توانید به عنوان مثال کارهای دفتری ، امور روزمره ، پردازش پرداخت ، مدیریت قیمت ، مدیریت ظرفیت پذیرش ، منابع انسانی ، مدیریت رزرو ، بازاریابی ، خدمات فروش و موارد دیگر را انجام دهید. با استفاده از این ابزار ، بسیاری از فرایندهای دستی حذف می شوند و تنها با یک سیستم سریع و ارزان قادر خواهید بود که از پس بسیاری از فرآیندهای هتل ساده و پیچیده برآیید. علاوه بر این ، نرم افزار مدیریت هتل (PMS) یک راه حل مدرن برای هتل ها ، ارائه خدمات بی عیب و نقص به مهمانان و افزایش تجربه آنها است. مانند هر صنعت دیگر ، صنعت هتلداری نیز با عدم اطمینان اقتصادی روبرو است و تقاضای مهمان در آینده را نمی توان پیش بینی کرد. صنعت هتلداری به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز در معرض خسارات گسترده است. شما باید بیشتر روی افزایش فروش و تعداد مهمان ها تمرکز کنید. یکی از راه حل هایی که در این زمینه به هتل ها کمک خواهد کرد ارائه تجربه مهمان رضایت بخش است. بنابراین ، مدیریت هتل باید بر رضایت میهمانان در طول اقامت در هتل تمرکز کند. در واقع یک سیستم ساده مدیریت هتل ، همه این فرآیندها را برای هتل راحت تر و کارآمدتر می کند ، که باعث می شود مسافران با سرعت بیشتری به اتاق رزرو شده خود و اقامت در هتل شما دلپذیرتر شوند. با کمک نرم افزار مدیریت هتل ، مدیریت هتل می تواند وضعیت اتاق ها و فعالیت های نظافت را کنترل کند. با استفاده از این نرم افزار ، اتاق هایی که باید برای میهمانان آینده تمیز و آماده شوند شناسایی شده و وظایف به کارمندان مسئول محول می شود. از آنجا که صرفه جویی در وقت مهمتر از صرفه جویی در هزینه در دنیای مدرن است ، هر هتل برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتری به نرم افزار مدیریت هتل (PMS) نیاز دارد. علاوه بر صرفه جویی در وقت ، عملکردهای مختلف نرم افزار هتل منجر به پیشرفت های بهتری می شود. رشد و رقابت هتل در نتیجه ، هتلداران باید مزایای نرم افزار مدیریت هتل (PMS) را تشخیص دهند و بر تأمین نیازهای تجاری و افزایش خط پایین تمرکز کنند.

نرم افزار هتل داری

نرم افزار پذیرش هتل ابزاری مناسب برای آن دسته از مدیران هتل ها است که به نظارت مداوم بر عملکرد کارمندان خود اهمیت می دهند. با استفاده از این نرم افزار می توانید با امنیت بالا و بدون محدودیت زمانی و مکانی در سیستم وب هتل خود قرار بگیرید. تمام قسمتهای هتل می توانند بدون نیاز به ایجاد زیرساختهای سنگین برای شبکه خود هنگام راه اندازی این سیستم ، استخراج گزارشهای لازم از نرم افزار در هر زمان و همزمان رزرو با سایر موارد ، به قسمتهای مختلف نرم افزار دسترسی داشته و با آنها کار کنند. دسترسی ها، آژانس ها و سایر موارد مشترک. کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز بصورت آنلاین در قفسه هتل رزرو کنند و معمولاً به دفتر رزرو آنلاین 24 ساعته مجهز می شوند. نرم افزار هتل یک برنامه ساده برای حسابداری و اداره مراکز اقامتی مختلف مانند هتل ها ، هتل آپارتمان ها ، مهمانپذیرها ، مهمانپذیرها ، مسافرخانه ها ، مهمانسراها ، اردوگاه ها و غیره است. گزارش می دهد و گزارش های مختلفی را از سیستم ذخیره سازی محل پذیرش و پذیرایی به مدیریت هتل منتقل می کند. قابلیت تعریف طبقه بندی انواع هتل ها، اتاق ها و… مدیران را قادر به مدیریت هرگونه ملک یا هتل کرده است. مجهز به سامانه پیامکی و سیستم شناسایی رنگ ، مدیریت ورود و خروج هتل، سیستم قفسه و وضعیت اتاق ، سیستم ذخیره سازی ، سیستم دریافت و پرداخت ، دفترچه چک ، دفترچه یادداشت و یادآوری و… برخی از توابع مهم این نسخه نرم افزاری این است نرم افزار علاوه بر پشتیبانی با یک حساب کاربری رایگان سیستم پیام کوتاه ارائه شده است. در صنعت هتلداری ، خدمات بسیار قوی و حتی استثنایی مشتری منجر به وفاداری و رضایت بیشتر می شود. با این حال، ارائه چنین خدماتی نیاز به مدیریت سنگین، وقت و هزینه زیادی دارد و کار چندان آسانی نیست. در گذشته، بیشتر مهمانان هتل به صورت دستی ثبت می شدند، امروز به لطف پیشرفت های فن آوری با یک سیستم مدیریت یکپارچه، می توان این فرآیندها را با کارآیی بیشتری انجام داد.

سیستم رزرواسیون هتل

سیستم مدیریت رزواسیون هتل برای رزو تور و هتل می باشد که براساس معماری مارکت پلیس است هم میتواند برای یک آزانس باشد وهم برای چندین آژانس. می توانند درآن هتل را اجاره بدهند که مالک سایت میتواند از فروش آژانس ها کسب درآمد کند. سیستم رزرواسیون هتل که به آن سیستم رزرواسیون مرکزی (CRS = Central Reservation System) نیز گفته می شود، یک سیستم رایانه ای است که می تواند برای ذخیره و توزیع اطلاعات مربوط به هتل ، مسافرتهای مکرر یا سایر امکانات اقامتی مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم ها به صورت آنلاین فضا را برای مسافران رزرو می کنند و نیازی نیست که شخصاً هتل رزرو کنید. مسافران نمی خواهند با هتلی با اتاق های کامل و هتل دارانی با کمبود درآمد روبرو شوند. بنابراین ، رزرو هتل برای هر دو گروه مهم است. هتلداران می دانند که پیشرفت و موفقیت گردش کار هتل به درآمد هتل و هتل بستگی دارد. درآمد حاصل از حضور مسافر و فروش اتاق زمانی تضمین می شود که اتاق ها خالی باشد، جاده هتل بسته شود و با این جاده بسته امید چندانی برای زنده ماندن هتل وجود ندارد. بنابراین درآمد هتل با تعداد مسافران مستقیماً متناسب است. هر چه تعداد اتاق بیشتر باشد ، گردش مالی هتل بیشتر و هر چه تعداد هتل بیشتر باشد ، علاقه بیشتر می شود. عامل بسیارrثر دیگر اتاق های قبل از رزرو است، یعنی قبل از رزرو و اطمینان از رزرو کردن تعدادی از اتاق ها و مشاهده آنها به عنوان اتاق هایی با مسافر. مدیریت هر هتل سیاست هایی را برای افزایش فروش ، کاهش ریسک و کاهش هزینه ها انتخاب می کند. امروزه ، یکی از مهمترین دستورالعمل ها برای ایجاد مشتری بیشتر و بنابراین فروش بیشتر ، یک راهنمای فروش آنلاین و استفاده از نرم افزار رزرو هتل است.

نرم افزار رزواسیون هتل

به طور کلی ، نرم افزار رزرو هتل یا سیستم رزرواسیون مرکزی یا به اختصار CRS سیستمی است که هر هتل برای مدیریت رزرو مشتری هتل و انجام کلیه مراحل رزرو هتل به صورت آنلاین به آن نیاز دارد. در حقیقت ، CRS یک سیستم جداگانه و یکپارچه با نرم افزار مدیریت هتل (PMS) است تا کلیه اطلاعات لازم از جمله قیمت و در دسترس بودن اتاق برای انجام مراحل رزرو آنلاین هتل از PMS را بدست آورد. از طریق CRS ، ارتباط با تمام سیستم های فروش از جمله وب سایت آژانس ، OTA ها و سایر مراکز فروش هتل به صورت آنلاین برقرار می شود که از تماس مکرر شرکت ها با هتل می کاهد و سرعت و امنیت را افزایش می دهد. به طور کلی می توان گفت CRS مهمترین عامل افزایش میزان اشغال در تمام هتل ها است.

سفارش سیستم مدیریت هتل و اجاره و رزرو

قلب تحول دیجیتالی هتل ، سیستم مدیریت دارایی (PMS) است. داشتن این سیستم به عنوان سرمایه گذاری ضروری و تمرکز ابزارهای فناوری در هتل و تسهیل ، بهبود و مدیریت رویه های عملیاتی هتل ، این وعده را در مراحل بعدی در زمینه تهیه سایر ابزارهای فناوری مطابق با استانداردها در برابر و خطاها به ارمغان می آورد. از هدر رفتن بودجه هتل اجتناب کنید. از سیستم عامل های جدید گرفته تا ابزارهای نوین تکنولوژیکی که با سرعت بالا اختراع و تجاری می شوند، نه تنها مدیران و مالکان هتل ها مشکلی نخواهند داشت ، بلکه هرگونه توسعه و فناوری جدید قبل از راه اندازی پیش شرط سازگاری با Protel برای موفقیت شما در این بازار بنابراین، تجهیز هتل ، هتل آپارتمان یا هر نوع مرکز اقامتی به سیستم Protel مهمترین اولین قدم برای حضور در فن آوری بالای صنعت هتلداری است. با استفاده از ماژول رزرو آنلاین پروتل و ارائه امکانات بسیاری برای مشتریان هتل، می توانید یکی از مهمترین پارامترهای ارتباط مشتری را هدف قرار دهید و میزان اشغال و سودآوری هتل خود را افزایش دهید. قیمت اتاق های هتل از پایگاه داده Protelکه در هتل نصب شده مستقیم و بصورت آنلاین فراخوانی می شود و ارتباط نزدیکی با قفسه اتاق و لیست رزرو هتل دارد.

چرا سیستم مدیریت هتل و اجاره و رزرو با رایا دانا

قطعا رایا دانا تاکنکون موفق بوده است و توانسته بسیار درخشان در مسیر گام بردارد.اگر تصمیم به رزرو هتل بگیرید ، احتمالاً تمام توجه خود را به امکانات اتاق و قیمت هتل خواهید پرداخت.در حالی که هر هتل قوانین خاص خود را دارد ، اصول کلی وجود دارد که همه هتل های جهان باید از آنها پیروی کنند. فرآیند یکی دیگر از ترکیبات و عناصر بازاریابی خدمات است. برخی از اندیشمندان این روند را وسیله ای برای رسیدن به هدف می دانند. واقعیت این است که همه سرویس ها باید با فرایندهای روشن به وضوح مشخص و کارآمد باشند. اساساً ، فرآیندها را می توان به دو دسته فعالیت اصلی تقسیم کرد. فعالیتهای مستقیم که برای میزبان قابل مشاهده است و فرآیندهای غیرمستقیم که از فعالیتهای مستقیم پشتیبانی می کنند. در واقع، “روند” یک روش گام به گام برای انجام کارها و ایجاد مجموعه ای از اسناد و ابزار داخلی و خارجی برای کمک به انجام کار است. همه خدمات باید با فرآیندهای خاص به وضوح مشخص و کارآمد باشند. به عبارت دیگر، هدف و راههای دستیابی به آن باید به وضوح مشخص شود. در صنعت هتلداری، روند ارائه خدمات بسیار مهم است. از آنجا که همین استاندارد ارائه خدمات مداوم به میهمانان را تضمین می کند، اکثر هتل ها دارای برنامه ای هستند که جزئیات روند ارائه خدمات هتل را نشان می دهد ، از جمله عبارات خوشامدگویی مورد استفاده کارکنان ، که با دقت تعیین می شود. درست به همان اندازه عملکرد سرویس اهمیت دارد خدمات از نظر هتل یک فرآیند و از نظر مهمان یک تجربه هستند. کیفیت این تجربه یکی از وظایف طراحی دقیق فرآیندهای مراقبت از مهمان است. معرفی روش های استاندارد، مدیریت دقیق کیفیت خدمات و آموزش های بالا و استانداردهای اتوماسیون می تواند به طور قابل توجهی از این روند پشتیبانی کند. بازاریابی خدمات از نظر مهمان به طراحی و اجرای این فرایندها کمک می کند. ایجاد رشد و سود پایدار مانند یافتن اسب شاخدار برای اکثر مدیران کار سختی است. رشد بلند مدت اصولاً باید از اولویت بالایی در صنعت هتلداری برخوردار باشد. طراحی فرآیند خدمات متناسب با انتظارات مشتری از هتل قسمت مهمی از هتل ها است. هتل ها باید از تغییرات استقبال کرده و اطمینان حاصل کنند که فرایندهای داخلی آنها نه تنها به روندهای فعلی بلکه به تغییرات مورد انتظار در آینده نیز کمک می کند. مطالعه مداوم تغییرات و روندهای جهانی ، ارزیابی تأثیرات آنها بر تجارت هتل ، بهبود مستمر خدمات از طریق مدیریت علمی و الگوهایی مانند اصول شش سیگما یا Lean Service کلید رشد دراز مدت است. اگرچه مدیریت فرآیند خدمات به عهده مدیریت عملیات است ، مدیران بازاریابی باید اصول فرآیندهای خدمات را درک کنند. رضایت مشتری بستگی به تجارت هتل دارد.